KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13613604

nr 1361 3604

Berit Zetterman, komposition. Signerad. Olja på pannå, 119x89 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:39:25